Портові правила

  1. 🏠
  2. Опис порту
  3. Портові правила

Стоянка суден у порту

Обробка суден у порту здійснюється на умовах, відповідним замовленням вантажовласників або їх експедиторів.

Власники вантажу або їх експедитори відповідно угод повинні передати заявку на подачу суден під завантаженням не пізніше, ніж за 6 діб до початку запланованого місяця.

Без дозволу чергового диспетчера порту і інспектора портового нагляду судно не має права змінювати місце стоянки в порту.

Буксирне забезпечення

При виконанні швартових операцій використання буксирів обов’язково! Кількість і потужність визначаються лоцманом за згодою з капітаном судна.

Виклик буксира для швартових робіт здійснюється через чергового диспетчера порту. Керівництво буксирування судів, які мають на борту екіпажі, здійснює капітан.

Режим судноплавства

Порт відкритий для заходу суден всіх прапорів протягом усього року і приймає судна довжиною до 200 м, осадкою до 7,6 м в прісній воді.

Весь рух в порту регулюється черговою службою капітана порту, і жодне судно не має права входити в порт і виходити з нього, займати або змінювати причал без дозволу чергового капітана портнагляду.

В акваторії порту швидкість судна не може перевищувати 6 вузлів, за винятком суден на підводних крилах.

При проходженні по акваторії порту, суду, не доходячи 500 м до затонів №1, 2, 3, повинні подати один довгий звуковий сигнал, підсилити пильність, триматися середини річки і проходити виходи із затонів з особливою обережністю, так як в будь-який час на перетині курсу з затону може вийти судно!

Меню