Перевалка внешнеторговых, транзитных и каботажных грузов

Підприємство організовує і здійснює перевантаження всіх видів зовнішньоторговельних, транзитних та каботажних вантажів клієнтів, спеціалізується на перевантаженні генеральних, навалочних та насипних вантажів. Більше 40% обсягів перевантаження складають мінеральні добрива, хімічні вантажі навалом та упаковані,  близько 40% — зернові та хлібні вантажі. Підприємством також переробляються чорні метали всіх профілів, металобрухт, чавун в чушках, кокс, вугілля,  лісні вантажі, мінерально-будівельні та інші.

Завезення/вивезення клієнтами вантажів на/з підприємство(а) можливе водним, залізничним та автомобільним транспортом.

Вивезення вантажів з підприємства, та завезення вантажів на підприємство здійснюється суднами з максимальною осадкою в прісній воді до 7,6м та максимальною довжиною до 200м, які направляють клієнти (власники вантажів, експедитори) в морський порт Херсон в строки, письмово узгоджені з підприємством.

Обробка і обслуговування суден в морському порту Херсон здійснюється відповідно до:

  • Зводу звичаїв морського порту Херсон:

http://www.uspa.gov.ua/images/other_files/Svody_obychaev/svod_cherson.pdf

— Обов’язкових  постанов по морському порту Херсон:

http://www.uspa.gov.ua/images/Kherson.pdf

 

Завезення вантажів на підприємство залізничним транспортом здійснюється на підставі місячних планів згідно з «Тимчасовим Положенням про місячне планування та організацію перевезень експортних, імпортних і транзитних вантажів залізничним, морським та річковим транспортом», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №357 від 17.05.1993р. та Правилами планування перевезення вантажів, затвердженими наказом Мінтрансу України №873 від 09.12.2002р., Правилами надання послуг у морських портах України, затвердженими наказом Міністерства Інфраструктури України №348 від 05.06.2013р.

Завезення вантажу на підприємство  автотранспортом клієнта здійснюється відповідно до письмово узгодженого з підприємством графіку.

Підприємство здійснює видобуток і реалізацію піску з Шабовського родовища з відвантаженням на судна клієнтів в кар’єрі с.Рибальче. Допустима осадка в місці навантаження становить 2,8 м, що дозволяє приймати під навантаження судна типу «ріка-море» вантажопідйомністю до 3 тис. тонн.