Люди ХМТП — Гранат Володимир Іванович

Гранат Володимир Іванович начальник зернового комплекса

— Прийшов я в порт 10 років назад, в 2009 році, коли починалося проектування зернового комплексу на 22,5 тисяч тонн із 2-х черг. Тоді контролював цей процес до моменту запуску. В тому числі і монтажні роботи з будівництва. ⠀
Починав працювати в ДП «ХМТП» з посади провідного фахівця перевантаження зернових вантажів, пізніше став заступником начальника району з перевантажень зернових вантажів, а зараз працюю заступником начальника механізації.

Робота моя заключається в прийманні, зберіганні і відвантаженні залізничних складів згідно з усіма нормами і технічними умовами. У цій справі головне – кмітливість, розум, логіка і вміння планувати. Також наша команда займається накопиченням суднових партій та їх відвантаженням. При виконанні цих робіт використовується мінімальна кількість працівників, адже все це виконується за допомогою професійного обладнання в автоматичному режимі за допомогою пульта управління. Поки ми працюємо в 1 черзі, приймаємо до 80 машин на добу.


За словами Володимира Івановича, секретом досягнень порту є люди: наші професійні докери, портовики, всі ті, хто працює на причалах. — У нас зараз в порту дух товариства, сильної, неймовірно згуртованої команди. Всі мої колеги готові робити свою роботу якісно і на совість. Вважаю, що це найкращий доказ, аби показати, що в порту приймаються і реалізуються правильні управлінські рішення!

⚓️ 73000, Україна, м.Херсон, вул.Потьомкінська, 3
📱+380 (552) 328787

Вернуться к списку новостей