3 жовтня в Житомирі стартував Другий форум регіонів України та Республіки Бєларусь

У четвер, 3 жовтня в Житомирі стартував Другий форум регіонів України та Республіки Бєларусь, який продовжиться і сьогодні.

В його роботі приймають участь делегації всіх областей Украіни. Херсонщина була представлена Головою обласної деожавної адміністрації Юрієм ГУСЕВИМ та керівниками Державного підприємства «Херсоньский морський торговельний порт»: директором — Олександром СУХИНИМ та заступником директора з фінансів Іллєю РИЖКОВИМ. Під час роботи форуму обговорювалися перспективи транспортно-логістичного корідору «Дніпро (Україна) — Припять (Білорусь) — Західний Буг (Польша) — Вісла (Польша). Окремою частиною доповіді керівника області була презентація переваг та виробничих потужностей ДП «ХМТП».

Також під час зустрічі був представлений білорусько-український туристичний маршрут:

— Спільно із Білоруським річковим пароплавством ми розробили проект “Організація туристичного маршруту Київ – Мозир – Київ”. На балансі нашого підприємства 42 пароплава, а перевезення в рамках турмаршрута плануємо здійснювати на пароплаві “Світанок”, — розповіла в. о. директора Адміністрації морських портів України Ганна Савченко.

За круглим столом зазначили, що Асоціація морських портів планує розширити водні туристичні маршрути, а також запропонувати пасажирам замість поїздів в Білорусь альтернативу річкового транспорту.

⚓️ 73000, Україна, м.Херсон, вул.Потьомкінська, 3
📱+380 (552) 328787

Вернуться к списку новостей