З 4 по 7 листопада у боулінг-клубі відбувся надзвичайно цікавий захід “БІЗНЕС-ЛІГА ХЕРСОНА” 2019

  1. 🏠
  2. Новини
  3. З 4 по 7 листопада у боулінг-клубі відбувся надзвичайно цікавий захід “БІЗНЕС-ЛІГА ХЕРСОНА” 2019

Ось вже протягом 7 років, боулінг-клуб “Lucky Strike” у Херсоні займається популяризацією боулінгу, як виду спорту серед школярів, студентів та дорослих.

Заклад проводить корпоративи та корпоративні турніри, головною метою яких є:
згуртування колективу, гра в команді, розвиток лідерських здібностей, поліпшення атмосфери всередині колективу.

З 4 по 7 листопада у боулінг-клубі відбувся надзвичайно цікавий захід “БІЗНЕС-ЛІГА ХЕРСОНА” 2019. За підтримки первинної профспілкової організації колектив Державного підприємства “Херсонський морський торговельний порт” прийняв участь у п’ятому (ювілейному) Чемпіонаті серед підприємств міста з боулінгу.
Найбільш захоплююче в боулінгу, як і в будь-якому іншому виді спорту, це спортивні змагання. А виграти можна лише за рахунок хорошої командної гри. Участь у Чемпіонаті не тільки зміцнення командного духу, але і можливість зустрітися з друзями, завести нові знайомства, в неформальній обстановці або просто насолодитися цікавою і захоплюючою грою.

БІЗНЕС-ЛІГА ХЕРСОНА V – унікальний захід, який дозволяє налагодити роботу колективу, зарядитися осіннім позитивом і змагальним духом. Також відмінна можливість отримати багато приємних бонусів, взявши участь в даному заході.

Попередній запис
Повідомлення прес-служби
Наступний запис
Державне підприємство “Херсонський морський торговельний порт”
Меню