«Відкриття VIIІ Спартакіади зі спортивної риболовлі

  1. 🏠
  2. Новини
  3. «Відкриття VIIІ Спартакіади зі спортивної риболовлі

20 по 23 серпня на базі відпочинку «Збур’ївський Кут» в селі Стара Збур’ївка Херсонської області проводиться VIII традиційна Спартакіада працівників морського транспорту України зі спортивної риболовлі.
⠀⠀⠀
Цьогоріч до участі у змаганнях долучилося 11 підприємств морської галузі, серед яких головним ініціатором проведення заходу виступили ДП «Херсонський морський торговельний порт» (директор Олександр Сухин) і Первинна Профспілкова організація Херсонського морського порту (голова Валерій Тернавський.)
⠀⠀⠀
60 риболовів-любителів змагатимуться у 4-х номінаціях: ловля спінінгом з берега, ловля вудкою з поплавком із човна, кастинг-метання спінінга з вантажем на точність і дальність кидка. Але, за словами Новицького Дениса (представника профспілкової організації АМПУ), найбільш видовищною номінацією була і залишається ловля спінінгом хижої риби з човна.
⠀⠀⠀
Усі учасники налаштовані надзвичайно позитивно і стверджують, що у подібних заходах головне — не перемога, а дружнє спілкування, знайомства з новими колективами, обмін досвідом та можливість обговорити актуальні питання у їх професії.

Попередній запис
Державне підприємство «Херсонський морський торговельний порт» здійснює цілодобово відвантаження високоякісного будівельного піску
Наступний запис
Розвантаження чергового судна «SEA LUCK»
Меню