Відбувся VI щорічний Одеський агрохімічний форум ODESA AGROCHEM FORUM 2018

  1. 🏠
  2. Новини
  3. Відбувся VI щорічний Одеський агрохімічний форум ODESA AGROCHEM FORUM 2018

Одеський агрохімічний форум – масштабна майданчик для спілкування і обміну досвідом серед фахівців аграрного і хімічного секторів, вчених, інвесторів, агрохіміків та аналітиків.

В. о. директора Олександр Сухин ДП «Херсонського морського торгового порту» був одним з учасників заходу, яке проводилося з 12 по 14 вересня 2018 року.

Олександр Анатолійович виступив перед гостями форуму з темою «Можливості Херсонського морського порту сьогодні та шляхи його розвитку». Особливий акцент при доповіді було поставлено на унікальність нашого підприємства, а саме на те, що порт має в своєму розпорядженні комплексом з пакетування мінеральних добрив в мішки 50 кг, біг-беги від 500 до 1000 кг. Такі можливості дозволяють вільно завозити морськими шляхами мінеральні добрива з інших країн (Туреччина, Алжир). Імпорт мінеральних добрив пов’язаний зі змінами ринку і збільшенням попиту на використання міндобрив в аграрному виробництві для збільшення показників рівня врожайності.

За даними статистики, Україна закуповує близько 2-2,5 млн тонн мінеральних добрив. ДП «ХМТП» може сприяти їх практичною транспортуванні саме завдяки сучасним технологіям.

– Для нас участь у форумі – це відмінний спосіб презентувати порт, показати його можливості і заявити про себе як про потужний, Сучасне підприємстві. Також участь в подібних заходах сприяють розширенню нових взаємовигідних кіл для співпраці і партнерства, – заявив Олександр Сухин.

Попередній запис
День Незалежності України
Наступний запис
Херсону 240
Меню