Офіційна презентація результатів концесійного конкурсу з передачі в концесію майна «Херсонський морський торговельний порт»

  1. 🏠
  2. Новини
  3. Офіційна презентація результатів концесійного конкурсу з передачі в концесію майна «Херсонський морський торговельний порт»

31 січня в місті Києві відбулась офіційна презентація результатів концесійного конкурсу з передачі в концесію майна державних підприємств «Херсонський морський торговельний порт», «Стивідорна компанія Ольвія» та частини майна «Адміністрації морських портів України».

На заході були присутні Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, Міністр транспорту та комунікацій Держави Катар – Джасім Аль Сулейті, голова регіонального представництва IFC в Україні та Білорусі – Джейсон Пеллмар, заступник голови ЄБРР в Україні – Марк Магалецький.

В урочистостях також брали участь представники ДП «ХМТП», ДП «СК ОЛЬВІЯ» та ДП «АМПУ»

У своїй вступній промові, В. Криклій виразив вдячність міжнародним партнерам у підтримці при проведенні концесійних конкурсів та привітав переможців – групу компаній Рисоіл та QTerminals.

Міністр відзначив про пріоритетність залучення інвестицій в Україну та про подальші плани концесії портів в Маріуполі, Бердянську, Одесі.

Окремо будо вказано на гарантії трудовому колективу щодо відсутності скорочень впродовж наступних п‘яти років та покращення трудових умов за рахунок капіталовкладень інвесторів.

Попередній запис
Робоча зустріч з представниками турецької компанії “Dincercimento”
Наступний запис
Представники RISOIL завітали до ХМТП
Меню