Очільника ДП «ХМТП», Олександра Сухина запросили до участі в новій управлінській команді концесіонера порту

  1. 🏠
  2. Новини
  3. Очільника ДП «ХМТП», Олександра Сухина запросили до участі в новій управлінській команді концесіонера порту

30 червня відповідним наказом Міністерства інфраструктури України Олександра Сухина було увільнено від виконання обов’язків директора Державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт».

Наразі Олександр Анатолійович увійшов в управлінську команду концесіонера з метою вдалої реалізації концесійного проекту та підвищення виробничих потужностей порту.

Керівник кампанії-переможця концесійного конкурсу, Шота Хаджишвілі позитивно відзначив досягнення Олександра Сухина за час його керівництва  ДП «ХМТП» та висловив надію на подальшу плідну співпрацю в новій концесійній команді.

З 01 липня, виконання обов’язків директора ДП «ХМТП» покладено на Маховського Генадія Федоровича.

Геннадій Федорович є випускником Одеського вищого інженерно-морського училища, вільно володіє українською, і має великий досвід роботи в морській і зокрема стивідорній галузі.

Основним завданням Генадія Федоровича є підготовка і фактична передача майна ДП «ХМТП», як частини цілісного майнового комплексу – об’єкта концесії Товариству з обмеженою відповідальністю «Проєктна компанія Рисоіл-Херсон», в порядку і на умовах передбачених концесійним договором.

Попередній запис
ДП «Херсонський морський торговельний порт» передано у концесію
Наступний запис
На водній станції ДП ХМТП відбулося святкування професійного свята – Дня працівників морського та річного флоту України
Меню