Люди ХМТП — Смоленцев Володимир Дмитрович

  1. 🏠
  2. Новини
  3. Люди ХМТП — Смоленцев Володимир Дмитрович

Рідко зустрічаються у нашому житті люди, котрі своє життя присвячують професії. Для яких це більше, ніж просто робота.

Нам неабияк пощастило зустріти на своєму шляху Володимира Дмитровича Смоленцева, — у минулому виконроб вантажного району Херсонського морського порту, старший диспетчер, інженер з нормування, начальник відділу праці, головний економіст, заступник начальника порту, начальник порту, представник Міністерства морського флоту в Болгарії, заступник директора Асоціації портів, директор фірми з фрахтування.

У 1956 році Володимира Дмитровича за розподілом Міністерства Морського транспорту направили у Херсонський морський порт із Ленінградського інституту інженерів водного транспорту.

За роки роботи на посаді начальника і заступника начальника порту, чоловік проявив надзвичайно терплячий характер: від самого початку показав, що головне у роботі — спокій, виважені думки, чіткість та послідовність. Вже тоді, за перший рік, завдяки вищепереліченим рисам Володимира Дмитровича, команда підприємства досягла дуже високих результатів, адже люди його відразу ж зрозуміли й оцінили як мудрого і талановитого керівника.

За особистий внесок у розвиток ДП “ХМТП” чоловік нагороджений орденом “Знак пошани”, великою кількістю медалей, знаком “Почесний працівник Міністерства морського флоту”, “Почесний працівник Херсонського морського порту”.

Сьогодні Володимир Дмитрович Смоленцев, не зважаючи на свій поважний вік, продовжує жити портом та часто згадує ті часи з посмішкою на обличчі:

— В мене був прекрасний колектив. Та і я намагався виконувати свої обов’язки добросовісно, виконувати встановлені державні норми й іноді навіть досягати більших результатів. Було багацько цікавих історій, котрі назавжди лишаться в моїй пам’яті.

Окрім того, Володимир Дмитрович усі свої спогади про порт залишає у власних книгах, — на сьогодні готова вже 5 книга. Саме в письмових рядках він, зібравши інформацію із різних джерел, пише про життя порту із самого його народження.

⚓️ 73000, Україна, м.Херсон, вул.Потьомкінська, 3
📱+380 (552) 328787

Попередній запис
Результати VIIІ Спартакіади підприємств морського транспорту України зі спортивної риболовлі. ⠀
Наступний запис
У серпні 2019 року в управліннях та на виробництві відбулися наступні кадрові зміни
Меню