Колектив Державного підприємства «Херсонськи морський торговельний порт» за підтримкою профспілків вирушив у триденну екскурсію до Одеси.

  1. 🏠
  2. Новини
  3. Колектив Державного підприємства «Херсонськи морський торговельний порт» за підтримкою профспілків вирушив у триденну екскурсію до Одеси.

Дотепний гумор та класичні вина. Що може бути кращим? Аби гарно провести час, колектив Державного підприємства «Херсонськи морський торговельний порт» за підтримкою профспілків вирушив у триденну екскурсію до Одеси. Завжди привітна та у доброму гуморі Одеса з обіймами зустріла мандрівників із Херсона. І якщо Ви вже надумали відвідати цей край, де виноробством займалися споконвіку, то буде грішно не знайти часу на відвідування перлини українського виноробства – Шабо.

«Шабо» – один з перших виноробних заводів в Україні, але вирощувати виноград і робити вино в цьому регіоні почали ще за часів давньогрецьких поселень. Дегустація у Центрі культури вина «Шабо» зігріє душу та розслабить тіло, особливо коли знайомство з продукцією проходить у кришталевому дегустаційному залі, який розташований на «мінус п’ятому» рівні під землею серед бочок.

Попередній запис
З Днем Міста !
Наступний запис
Регата на честь для міста
Меню