ХМТП підтримує великий спорт на Херсонщині

  1. 🏠
  2. Новини
  3. ХМТП підтримує великий спорт на Херсонщині

Все велике починається з малого. Так можна говорити про усі сфери нашого життя. Великий спорт не виняток. Як і багато іншого, великий спорт України народжується не тільки в столиці, а і в регіонах. Херсонщина – один з таких спортивних регіонів, що виховує переможців.

Херсонський морський торговельний порт, на чолі з в.о. директора ДП «ХМТП» – О.Сухиним, не залишаються осторонь, тому активно приймають участь у вихованні спортсменів нашого регіону.

Один із яскравих представників, кому підприємство із задоволенням надає підтримку – Микола Просторов. У свої 25, Микола заслужений майстер спорту України, бронзовий призер кубка світу в синхронних стрибках 2012 року, бронзовий призер чемпіонату Європи в командному заліку 2018 року, срібний призер чемпіонату Європи у синхронних стрибках 2016 року, срібний призер Х Всесвітніх ігор, срібний призер II європейських ігор, є орденоносцем третьої і другого ступеня за заслуги України.

Ми вирішили познайомити вас ближче зі спортсменом, та підготували невелике інтерв’ю.

1. Як ви прийшли в спорт і чому саме цей вид спорту обрали?
У спорт потрапив дуже просто. Мої батьки обоє майстри спорту зі спортивної гімнастики, тому з маленького віку я завжди знаходився в спортивному залі. Тато завжди вчив чогось нового, крутив сальто, вчив стрибати на батуті, і з того моменту я закохався в стрибки на батуті. Тоді й почалася мою юнацька кар’єра.

2. Зі скількох років займаєтеся?
Займатися почав з 4,5 років. Дуже швидко всьому навчався, слухав тренера і схоплював на льоту, навчаючись все новому, і новому.

3. Які змагання найбільш запам’ятались і чому?
Таких змагань багато, починаючи з юного віку, і до сьогоднішнього дня. Пам’ятаю найперші змагання. Я дуже боявся виступати, тоді навіть перенесли мою вікову групу на пару годин вперед, що б заспокоїти мене та налаштувати на те, що це не страшно. Далі мої показові виступи з Олімпійським чемпіоном. На сьогоднішній день, це звичайно Всесвітні ігри, де взяли срібло, Європейські ігри (теж срібло), командні змагання Чемпіонатуа Європи, де довелося виступати без розминки. Всі змагання особливі.

4. Наскільки важлива підтримка (матеріальна/нематеріальна) для спортсмена?
Підтримка важлива всім! У спортсмена повинна бути ціла «команда». Починаючи з матеріальної частини, тобто забезпечення усіма необхідними знаряддями, і до нематеріальної частини – моральної. Це і тренера, які забезпечують тобі підтримку в психології, фізично і мотивуючи тебе на перемоги. Друзі, рідні, які просто поруч, і завжди вірять в тебе, розуміють, і дають тобі сил. Все це команда, у всіх аспектах.

5. Що б ви порадили хлопцям і дівчатам при виборі виду спорту?
Поради важко давати, комусь вони підходять, а комусь ні. Але єдине, що можу сказати, вибирайте спорт серцем і душею, ви повинні бути закохані в нього, і ви досягнете значних результатів.

Попередній запис
Представники RISOIL завітали до ХМТП
Наступний запис
Вітаємо ювіляра!
Меню