Херсонський морський торговельний порт підкреслює необхідність забезпечення рівних прав осіб з цих категорій громадян іі їх участі в житті суспільства.

  1. 🏠
  2. Новини
  3. Херсонський морський торговельний порт підкреслює необхідність забезпечення рівних прав осіб з цих категорій громадян іі їх участі в житті суспільства.

У 1982 році Генеральна Асамблея ООН затвердила Резолюцію по Всесвітній програмі дій по відношенню до інвалідів. І від цієї дати веде свій відлік Міжнародний день людей з особливими потребами, день підвищеної уваги суспільства до проблем людей з особливими потребами, що відзначається 3 грудня.

Відповідно до розділу VI “Соціальний захист, задоволення духовних потреб працівників” чинного колективного договору ДП “ХМТП”, щорічно надається матеріальна допомога особам з особливими потребами. У цьому році її отримали як непрацюючі пенсіонери підприємства, — 39 осіб з особливими потребами та нинішні працівники підприємства — 25 осіб.

Сьогодні ж, 14 грудня, відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Він присвячений людям, які ціною здоров’я, а іноді і життя, збудували споруду, що ізолювала зруйнований енергоблок від навколишнього середовища.

Цей день є закликом для кожного з нас, щоб виразити слова подяки кожному з ліквідаторів, — поки вони ще живі і можуть відчути цю заслужену ними подяку.

Сьогодні у ДП “ХМТП” налічується 8 працівників, колишніх учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, із яких 2 особи мають першу категорію чорнобильця, і 6 осіб — другу. Цьогоріч підприємство також надало їм матеріальну допомогу, для поліпшення їх життєвого рівня.

Херсонський морський торговельний порт підкреслює необхідність забезпечення рівних прав осіб з цих категорій громадян іі їх участі в житті суспільства.

Для нас це своєрідне підведення підсумків зробленого, аналізу фактичного становища людей і визначення планів на подальше співробітництво.

Попередній запис
Продовжуємо знайомити вас із героями рубрики #ЛюдиХМТП
Наступний запис
ДП «Херсонський морський торговельний порт»: про проблеми, перемоги і тенденції розвитку херсонського стивідора
Меню