Історія порту не тільки на папері

  1. 🏠
  2. Новини
  3. Історія порту не тільки на папері

Багаторічну історію Херсонського морського торгового порту можна, звичайно, дізнатися з книг або оповідань, але значно цікавіше – наочно подивитися на неї.

Переживши важкі часи, розруху і війну, підприємство зберегло в пам’яті всі значущі дати, і щоб відобразити їх в історії, був створений музей ХМТП.

– Близько 15 років тому у попередньому начальнику порту з’явилася ідея створити музей нашого підприємства. Спочатку був просто куточок, що розповідає про історію підприємства та про людей, які працювали і працюють тут. Цей куточок поповнювався різними експонатами зі знаменних дат для порту і міста, і з часом створили цілий кабінет – музей, де тепер зберігаються важливі спогади у вигляді предметів історії, – розповідає інспектор з кадрів ХМТП і за сумісництвом «хранитель» музею Тетяна Кравченко.

Експозиція музею складається з матеріалів, зібраних протягом сотні років життя підприємства. У Херсонському морському порту шанують багаторічні трудові традиції і намагаються передати підростаючому поколінню накопичений роками досвід.

– У святкові дні в музеї проводяться екскурсії, які може відвідати будь-який бажаючий і ближче познайомитися з історією становлення, розвитку порту в Херсоні, а також дізнатися безліч нових цікавих фактів, – зазначає начальник сектора адміністративної роботи ХМТП Лариса Шулешко.

В даний час порт динамічно працює і має потенціал для подальшого розвитку, що сприяє залученню нових вантажопотоків, підвищення прибутковості підприємства і поліпшенню соціальних умов його співробітників. Соответствено, в майбутньому музей поповниться не одним десятком цікавих експонатів і буде тільки розширюватися.

No results found

Попередній запис
Співпраця, інвестиції та економічний розвиток на «Таврійських горизонтах»
Наступний запис
Підсумки 44-го конгресу Міжнародної федерації транспортників (ITF)
Меню