Херсонський морпорт: традиції, престиж, соціальні гарантії

  1. 🏠
  2. Новини
  3. Херсонський морпорт: традиції, престиж, соціальні гарантії

Всьому світу Херсон відомий як місто корабелів і моряків. Ці славні традиції прагнуть дбайливо підтримувати і на підприємстві «Херсонський морський торговельний порт» – в одному із стратегічних портів України.
Професії, затребувані в ХМТП, вважаються престижними і високооплачуваними в виробничій сфері регіону.

Проте, підприємство постійно відчуває потребу в свіжих кваліфікованих кадрах. Чудову нагоду дізнатися більше про роботу в Херсонському морпорту городяни отримали 11 серпня під час фестивалю дитячо-юнацьких вакансій «Місто професій», що проходив в Потьомкінському сквері Херсона.
«Квартал» в цьому місті, який займався морпортом, був в цей день одним з найпопулярніших і відвідуваних. Це й не дивно. Наприклад, до уваги херсонців керівництво запропонувало міні-виставку вантажно-розвантажувальної техніки, яка особливо сподобалася юним городянам. Херсонці мали чудову нагоду сфотографуватися не тільки на тлі машин, але і в їх кабінах, а також ознайомитися з технічними характеристиками апаратів. Крім того, на ділянці морпорту діяв імпровізований «відділ кадрів», де за допомогою фахівців найменші херсонці знайомилися з «морськими» професіями, створюючи малюнки на відповідну тематику.

Як розповідає виконуючий обов’язки директора Херсонського морського торгового порту Олександр Сухін, подібні заходи допомагають популяризувати непростий, але гідну працю портовиків. І немає сумнівів, що через десять-п’ятнадцять років багато хто з нинішніх юних відвідувачів «Міста професій» можуть отримати робочі місця на знаменитому херсонському підприємстві-старожилів.

«У наш час Херсонський морпорт веде планомірну кадрову політику, регулярно поповнюючи колектив фахівцями в самих різних сферах діяльності, – каже Олександр Сухін. – Сьогодні нам потрібні інженери, фахівці в стивідорної сфері та інші робочі кадри.
Прикмета часу: підприємство має потребу в якісних працівників IT-сектора. Також примітно, що фахівці робітничих професій зараз затребувані навіть більше, ніж працівники середнього, інженерного ланки ».

В. о. директора Херсонського морпорту підкреслює, що робота на підприємстві – це не тільки високі зарплати (одні з найвищих в області), а й забезпечення повним соціальним пакетом.

«Адміністрація підприємства докладає всіх зусиль для того, щоб забезпечити як високі виробничі показники, так і зробити працю кожного нашого фахівця комфортним і по-справжньому престижним. «Ворота» Херсонського морського торгового порту завжди відкриті для тих, хто цінує справжній працю і прагне підтримувати і підвищувати професійну кваліфікацію », – підсумовує Олександр Сухін.

Попередній запис
Запуск концесії Херсонського морського торгового порту – це ключове завдання
Наступний запис
Херсонський морпорт об’єднує Україну за допомогою … риболовлі
Меню