Херсонський морпорт об’єднує Україну за допомогою … риболовлі

  1. 🏠
  2. Новини
  3. Херсонський морпорт об’єднує Україну за допомогою … риболовлі

Уже всьоме поспіль гостинна Херсонщина приймає учасників Спартакіади морської галузі України зі спортивної риболовлі. Всі попередні змагання проходили на базі організатора – Херсонського морського торгового порту «Фрегат» в Кізомисі. Цього ж разу рибалки змінили локацію і влаштувалися в не менше мальовничому куточку нашого краю – в Збур’ївському Куті.

Тринадцять команд, вісімдесят шість спортсменів, які представляли всі морські порти України – від Маріуполя до Рені, – змагалися в п’яти номінаціях. Як розповідає голова профкому Херсонського морпорту, він саме – головний ініціатор проведення Спартакіади Валерій Тернавська, в цьому році захід зібрав рекордну кількість учасників.

Херсонська команда, що складалася з досвідчених рибалок, неодноразово брали участь в змаганнях, в результаті показала п’ятий результат.

Але, як стверджують самі портовики, перемога – зовсім не головне, чого вони домагаються під час цих зустрічей з вудкою і спінінгом. Адже важко переоцінити значення дружнього спілкування, обміну досвідом, можливість обговорити проблеми, пов’язані як з відстоюванням трудових прав працівників, так і з поточним станом справ портової галузі України в цілому.

Ігор Сергєєв, директор Білгород-Дністровського морського торговельного порту:
«Чудово, що Херсонський морпорт вміє так об’єднувати всіх нас за допомогою цієї Спартакіади. Ми тут зустрічаємося, спілкуємося, обговорюємо загальні проблеми. Але перш за все, звичайно, – це велике святкове дійство, яке херсонці завжди проводять на дуже високому організаційному рівні ».

В. о. директора Херсонського морського торгового порту Олександр Сухін, в свою чергу, наголошує на важливості подібних подій для згуртування трудового колективу.

«Люди живуть не тільки роботою, вони спільно відпочивають, це зближує колектив. Крім того, тут у нас є прекрасна можливість дізнатися, що відбувається в інших портах, поспілкуватися з колегами. Спілкування – це в будь-якому випадку дуже здорово! », – підсумовує Олександр Сухін.

Попередній запис
Херсонський морпорт: традиції, престиж, соціальні гарантії
Наступний запис
День Незалежності України
Меню