Докерам-механізаторам ХМТП видали набори індивідуальних засобів захисту від COVID-19

  1. 🏠
  2. Новини
  3. Докерам-механізаторам ХМТП видали набори індивідуальних засобів захисту від COVID-19

Міжнародна федерація транспортників (ITF – International Transport Workers’ Federation), членською організацією якої є Професійна спілка робітників морського транспорту України Профсоюз работников морского транспорта Украины – ПРМТУ (ППО ХМТП входить до цієї профспілки) спільно з Благодійний фонд морського транспорту МОРТРАНС (БФ «Мортранс») організували видачу морякам і докерам-механізаторам наборів індивідуальних засобів захисту від COVID-19. Сюди входять респіратори, одноразові маски, рукавички, окуляри, дезінфікуючі засоби.

Дана акція пройшла в портах України: Рені, Ізмаїл, Білгород-Дністровський, Чорноморськ, Бердянськ, Маріуполь, Херсон.

Сьогодні, до ХМТП завітали представники організаторів акції і вручили набори докерам-механізаторам порту.

Такі ж набори були вручені морякам проживаючим у м.Херсон.

Крім цього, працівники ДП ХМТП виступили проти змін до законодавчих актів про профспілки. Це стосується, перш за все закону про профспілки, яким обмежуються права профспілок. Зокрема, з цього питання була підписана петиція (вже зібрано понад 25000 підписів). Однак комітет ВРУ не прийняв петицію до уваги і виніс на голосування зміни в закон для першого читання.

За словами голови ППО ХМТП Тернавського Валерія Васильовича: “Це дуже сильно вдарить по діяльності профспілкових організацій, оскільки в основному цей закон спрямований на підтримку роботодавця і зменшення соціального захисту робітничого класу”.

Попередній запис
ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя
Наступний запис
ДП «Херсонський морський торговельний порт» передано у концесію
Меню