Державне підприємство “Херсонський морський торговельний порт”

  1. 🏠
  2. Новини
  3. Державне підприємство “Херсонський морський торговельний порт”

Державне підприємство “Херсонський морський торговельний порт” стоїть в перших рядах містоутворюючих підприємств Херсона і на сьогодні відкритий для взаємовигідної роботи, пропонуючи свої послуги з різних напрямків портової діяльності.

Наші зусилля спрямовані на освоєння нових технологій, пов’язаних з перевалкою вантажів і залученню вантажопотоків на підвищення економічних показників міста й країни.

ДП “Херсонський морський торговельний порт” надає широкий спектр послуг з комплексного обслуговування суден і вантажів. Перевантажувальні комплекси оснащені сучасним обладнанням, що забезпечує переробку вантажів.

Всю цю роботу виконують наші портовики — на підприємстві працюють понад 600 осіб із багаторічним досвідом, серед яких безліч талановитих людей.

За численні роки роботи державне підприємство “Херсонський морський торговельний порт” надійно зарекомендувало себе на світовій мапі морських перевезень.
Нині Херсонський порт впевнено рухається вперед, здійснюючи вантажоперевезення, від яких залежать цілі галузі нашої економіки.

73000 м.Херсон, вул. Потьомкінська, 3

Попередній запис
З 4 по 7 листопада у боулінг-клубі відбувся надзвичайно цікавий захід “БІЗНЕС-ЛІГА ХЕРСОНА” 2019
Наступний запис
Сьогоднішнім осіннім ранком Херсонський морський торговельний порт по-особливому вражає
Меню