9-10 вересня виробничі та логістичні можливості підприємства були представлені на 6-му Міжнародному Чорноморсько-Каспійського транспортному форумів м. Батумі.

  1. 🏠
  2. Новини
  3. 9-10 вересня виробничі та логістичні можливості підприємства були представлені на 6-му Міжнародному Чорноморсько-Каспійського транспортному форумів м. Батумі.

Для Державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» вересень цього року стає значущим в рамках міжнародного співробітництва і партнерства.

9-10 вересня виробничі та логістичні можливості підприємства були представлені на 6-му Міжнародному Чорноморсько-Каспійського транспортному форумів м. Батумі. (На фото директор порту Олександр СУХИН під час робочої перерви з колегами).

А вже 21 вересня в м. Бізерта (Туніська республіка) – місті-побратимі нашого Херсону відбудеться Другий морський форум, на якому буде представлена широка англомовна презентація можливостей Херсонського морського торговельного порту іноземним інвесторам.

Для довідки: Бізерта – місто на півночі Тунісу, адміністративний центр, найпівнічніше місто Афріки. Промисловий, транспортний і туристичний центр. Має великий порт, а також базу ВМС Тунісу.

Попередній запис
У зерновому комплексі ДП “Херсонський морський торговельний порт” проходить чимало важливих процесів підприємства
Наступний запис
Є У КОНЦЕСІЇ ПОЧАТОК …
Меню