20 квітня у всьому світі відзначається День Довкілля.

  1. 🏠
  2. Новини
  3. 20 квітня у всьому світі відзначається День Довкілля.

Піклування про екологію починається з кожного із нас!

20 квітня у всьому світі відзначається День Довкілля.
Це 24 години для того, аби усе людство переглянуло свої погляди на актуальні проблеми екології та здійснило суттєві зміни на користь світлого майбутнього.

Тож працівники ДП “ХМТП” проявили ініціативу та взяли участь у забезпеченні поліпшення стану довкілля. В цей день прийнято висаджувати дерева, кущі, квіти в лісах і парках, прибирати території на прилеглих територіях, сприяти озелененню регіонів.

Так як територія Херсонського морського порту не призначена для масштабного озеленення і більшість площі займають спеціальна техніка та склади, було вирішено посадити невеликі, але дуже гарні та в майбутньому ароматні кущі троянди.

Тепер з 20 квітня у нас, в ХМТП, ростуть понад 30 кущів цієї краси! Спільними зусиллями працівники посприяли розвитку благоустрою території одного з найбільш істориичного місця Херсона — нашого порту.

Отже, в цей Всесвiтнiй День довкiлля давайте ретельно замислимося над тим, що кожен з нас повинен розуміти — збереження всього на Землі починається саме з себе! Це наше спільне завдання — робити країну зеленою, квітучою та успішною!

No results found

Попередній запис
Засідання конкурсної комісії із впровадження концесійного проекту.
Наступний запис
Показники вантажопереробки за квітень 2019
Меню