Спортивні досягнення працівників ХМТП — наша гордість!

  1. 🏠
  2. News
  3. Спортивні досягнення працівників ХМТП — наша гордість!

У вихідні, 6 та 7 квітня 2019 року, в столиці відбувся 9 Міжнародний київський півмарафон “Nova Poshta Kyiv Half Marathon”. Серед 13 000 учасників з 57 країн світу була і наша чарівна Галина Безпрозванна, — заступник начальника комерційного відділу ДП «ХМТП».

— Для мене біг — це задоволення, це здоров’я, можливість бути з собою наодинці, «доза ендорфіну» та абсолютне щастя. А півмарафон — саме той захід, що є надзвичайно корисною та вагомою подією в житті кожного учасника. Мене дуже приємно вразив рівень підготовки та проведення “Nova Poshta Kyiv Half Marathon”. Все відбувалося на вищому рівні завдяки талановитим організаторам Run Ukraine. Адже вони підняли рівень культури любительського бігу та спорту України в цілому на новий, якісний рівень.

Емоції під час бігу зашкалювали, атмосфера була просто чудовою! А підтримка друзів та відчуття, що на фініші тебе чекають надихали рухатися тільки вперед! Самопочуття після півмарафону неймовірне, і зараз я вже готуюся до наступного старту в м. Дніпро, — ділиться своїми враженнями Галина Андріївна.

Це єдиний захід в Україні, що має статус Бронзового лейблу від світової організації IAAF.

Вже другий рік поспіль подія проводиться з відзнакою Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій, яка гарантує проведення змагань на найвищому рівні з відповідністю світовим стандартам якості, безпеки і обслуговування.

Previous Post
Перевалка вантажів за 1 квартал 2019
Next Post
Засідання конкурсної комісії із впровадження концесійного проекту.
Menu