Представники ХМТП на міжнародній конференції «Argus» по мінеральним добривам в Баку

  1. 🏠
  2. News
  3. Представники ХМТП на міжнародній конференції «Argus» по мінеральним добривам в Баку

В Баку стартувала міжнародна конференція Argus по мінеральним добривам 14 березня в столиці Азербайджану розпочалася конференція «Argus Мінеральні добрива; виробництво і логістика в Каспійсько-Чорноморському регіоні».

На заході, що триватиме 2 дні, будуть обговорювати перспективи заводу SOCAR Carbamide Plant в Сумгаїті, вихід Азербайджану на міжнародний ринок добрив, огляд ринків аміаку і карбаміду в регіонах Чорного і Середземного морів, преміальні напрямки експортних поставок для виробників добрив Каспійського регіону, потребу в нових перевалочних потужностях, сільськогосподарську галузь Азербайджану.
Також серед тем обговорення — введення в дію нових потужностей з виробництва мінеральних добрив в країнах Каспійського регіону і Центральної Азії.

В рамках заходу буде організовано відвідування виробничого майданчика SOCAR Carbamide Plant. Конференція об’єднує компанії транспортно-логістичної галузі, виробників мінеральних добрив з Азербайджану, України, Казахстану, Росії, Узбекистану, Туркменістану та міжнародні торгові компанії з дистриб’юторами Туреччини і країн Східної Європи.

Previous Post
Херсонський морський торговельний порт заключив договір та почав працювати із провідною національною транспортно-експедиторською компанією України — ТОВ “Метінвест-Шиппінг”
Next Post
Перевалка вантажів за 1 квартал 2019
Menu